Навесні наші осінні запаси врожаю не тільки зменшуються. але можуть прорости. Це стосується зокрема цибулі.

Але не поспішайте викидати його, адже це може знадобитися вам на городі. Як? Читайте далі і ви здивуєтеся.

Добриво, кадр із відео
Добриво, кадр із відео

Поява зелених, жовтих або білястих паростків на цибулинах свідчить про недотримання умов зберігання. Найчастіше це відбувається через підвищену вологість. Але не впадайте у відчай, якщо цибуля почала проростати – у вас є кілька варіантів дій.

Перший – посадити пророслу цибулю. Для цього можна скористатися двома способами: посадити його в баночку з водою або спеціальний субстрат для розсади. Другий метод ефективніший, але вимагає рясного поливу. Таким чином ви зможете отримати потужне зелене пір'я цибулі, яке чудово підійде для приготування перших весняних салатів або як приправа до інших страв.

Проросша цибуля, кадр из видео
Проросша цибуля, кадр из видео

Ефективним способом захисту від шкідників є використання пророслої цибулі та часнику. Якщо після зими у нас залишилися пророслі голівки, які вже не годяться, їх можна використовувати на благо наших рослин. Подрібнюємо їх, додаємо воду (близько 50 літрів), даємо настоятися протягом 10-14 днів. Після цього отриманий розчин можна використовувати для обробки дерев, створюючи ще один ефективний бар'єр проти шкідливих комах.

Прості народні засоби захисту рослин не тільки ефективні, а й безпечні для навколишнього середовища. Пам'ятайте, що наші дачні хитрощі допоможуть вам зберегти красу та здоров'я ваших рослин, не вдаючись до агресивних хімічних речовин.

Нагадаємо, що троянди здивують кількістю бутонів та пишним цвітінням: як їх правильно підгодувати.

Раніше ми повідомляли, що картопля виросте дрібною і "дірявою" : коли в жодному разі її не можна підгортати.