Найпоширенішим питанням на сьогоднішній день можна назвати сміливо – як правильно зберігати яйця. Ще б пак, більшість людей мають помилкову думку, що в холодильнику термін зберігання великий.

Однак, якщо вірити державним стандартам, то курячі яйця можна зберігати лише до трьох місяців.

Посилання:

  • Максимальний термін зберігання домашніх яєць три місяці, а для продукту, придбаного в магазині, — 25 днів. Такі терміни можливі при зберіганні немитих яєць безпосередньо на полиці, а не в бічних дверцятах холодильника: через постійне відкривання дверцят яйця піддаються перепадам температури, а це значно скорочує термін зберігання продукту. Найкраща температура зберігання яєць у холодильнику приблизно 0-5 °С.

Щоправда, тим українцям, хто любить вживати сирі яйця, без проведення термічної обробки, рекомендується використовувати продукт терміном зберігання не більше тижня. Явною ознакою, що яйце почало псуватися стане його сірість і в'язкість, і це може виявити небажаний результат у вигляді отруєння.

Водночас яйця, які довго лежать, можна вживати після варіння, смаження або запіканки у вигляді омлету. Термічний вплив здатний зупинити процес псування всередині продукту.

важливо!

  • Заборонено їсти яйця, які пролежали у холодильнику більше місяця, навіть у вареному вигляді. Але й поспішати викидати їх не варто, після варіння їх можна пустити на приготування тіста.

Скільки можна зберігати у холодильнику варені яйця

Варені яйця можна зберігати не більше 20 днів у холодильнику та не більше трьох діб при кімнатній температурі. Якщо ж шкаралупа тріснута — буквально день чи два.

Читайте також:

Страва для нічного жора та для святкового столу: рецепт салату "Коханка капітана"

"Гриби під шубою" стануть вашою улюбленою святковою стравою: новий рецепт радянського салату

Найсмачніша і найсоковитіша грудка у вашому житті: рецепт курячих колобків з картоплею для справжніх гурманів