Є інформація, що Кабмін затвердив фінансову допомогу українцям до Дня Незалежності, що складається з одноразових виплат до 3100 гривень. Така допомога надається окремим категоріям населення, зокрема ветеранам та особам, які підпадають під дію конкретних законів.

Так, було названо категорії українців, які отримають у День Незалежності гроші:

Суди входять особи, на яких поширюються закони "Про жертви нацистських переслідувань" та "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Також виплатять 3100 грн для інвалідів І групи, 2900 грн для інвалідів ІІ групи та 2700 грн для інвалідів ІІ групи.

Учасники бойових дій, колишні в'язні гетто, концентраційних таборів та інших місць примусового тримання, яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років, діти, народжені у цих місцях, та постраждалі учасники Революції Гідності. У такому разі суму фінансової допомоги дорівнюватиме 1000 гривень.

Українці зі спеціальними заслугами перед Батьківщиною отримають 3100 гривень.

Гроші: скрін з відео
Гроші: скрін з відео

Окрім цього, фінансова підтримка у розмірі 650 грн передбачена на:

Членів сімей загиблих чи померлих захисників України, дружини чи чоловіки інвалідів, які загинули внаслідок війни (за умови, що вони не брали шлюбу).

Члени сімей загиблих чи померлих ветеранів війни.

Дружини або чоловіки загиблих учасників бойових дій, жертв нацистських переслідувань, учасників війни, визнаних за життя інвалідами через виробничу травму, загальне захворювання та інші причини (за умови, що вони не брали шлюб).

Колишні в'язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, учасники війни та особи, які примусово вивезені на примусові роботи, діти підпільників, партизани та інші учасники боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога.

Також є підтримка жертв, які принесли люди на різних посадах на благо України. Вони отримають 450 грн.

[/embed][/embed]

Нагадаємо, українцям продовжать грошову допомогу ще на півроку: кому пощастило

Раніше «Українці» писали, пенсіонерам дали лише 10 днів: якщо не зробити, то частину пенсії буде втрачено

Як повідомляли «Українці», березень уже позаду: Пенсійний фонд зробив важливу заяву – стосується пенсії та субсидії