Кожен дачник-городник має свої секрети щодо догляду за ділянкою. Також є і таємниці посадки, але ви напевно знаєте не всі.

Давайте зараз поговоримо про капусту і дізнаємося, яке особливе підживлення потрібно покласти в лунку для посадки, щоб зростання прискорилося в кілька разів.

Що покласти в лунку під час посадки капусти

Як відомо, успішне зростання капусти потребує не лише сприятливих умов, а й достатнього харчування. Пропонована підживлення містить компоненти, багаті на необхідні елементи для здорового розвитку рослин.

Інгредієнти підживлення для швидкого зростання

  1. Компост (500 г). Компост збагачує ґрунт органічними речовинами, що сприяє зростанню рослин та покращує його структуру.
  2. Кісткове борошно (2 ст. л.). Це цінне органічне добриво, багате на фосфор і кальцій, необхідними для формування кореневої системи та загального розвитку рослин.
  3. Подрібнена яєчна шкаралупа (1 ст.л). Яєчна шкаралупа містить кальцій, який сприяє зміцненню стебел та захищає рослини від різних захворювань.
  4. Зола (1 ст.л). Зола містить мікроелементи, такі як калій, які стимулюють зростання рослин та підвищують їх стійкість до стресів.
  5. Гірчиця (1 ч.л.). Гірчиця є природним антибіотиком, який може допомогти у боротьбі зі шкідниками, такими як личинки, що поїдають коріння.

Капуста, кадр з відео
Капуста, кадр з відео

Процес підготовки та використання:

У великій ємності змішайте компост, кісткове борошно, подрібнену шкаралупу яєчну, золу і гірчицю до отримання однорідної маси.

Перед посадкою розсади капусти додайте в кожну лунку приготовлену суміш.

Добре перемішайте добриво з ґрунтом у лунці, забезпечуючи рівномірний розподіл.

Висадіть розсаду капусти у підготовлені лунки та акуратно утрамбуйте землю навколо коріння.

Нагадаємо, що ви занапастите весь город: що в жодному разі не можна підгодовувати яєчною шкаралупою.

Раніше ми повідомляли, що рання редиска виросте солоденькою та хрумкою: про які городні секрети багато хто не знає.