Щоб перці виросли м'ясистими та великими, їх необхідно правильно удобрювати.

Використання золи є простим і доступним кожному за способом виростити пружні плоди.

Перше підживлення розсади солодкого перцю слід провести у фазі 1–2 справжніх листків (на 1 л води 0,5 г аміачної селітри, 1 г калійних добрив та 3 г суперфосфату). Друге підживлення - через 2 тижні після першого (дозу мінеральних добрив необхідно подвоїти).

✔ Ефективні підживлення розсади солодкого перцю настоєм кропиви (1:10), наполягають 2 дні. Остання підживлення проводиться за 2 дні до висадки розсади у відкритий ґрунт, при цьому дозу калійних добрив збільшують до 7 г на 1 л води.

Липень вимагає особливого підходу до культури, що вирощується в плані підживлення, оскільки зелену масу овоч вже наростив і тепер головним завданням залишається надати соковитість і м'ясистість самим плодам.

Одним із найпопулярніших, доступних і дешевих способів є використання золи, проте, варто враховувати, що велика кількість речовини загубить перець. А ось грамотне дозування допоможе досягти потрібного результату - як правило, для підживлення використовують сто грамів золи, які попередньо розчиняються у відрі води.

✔ Протягом сезону потрібно зробити 3–4 підживлення солодкого перцю свіжим гноєм або курячим послідом — їх розводять водою у пропорції 1:15 та 1:25 та залишають блукати на сонці протягом кількох днів. ✔ Добре чергувати органічні підживлення із позакореневими мінеральними, наприклад нітрофоскою (1 ст. л. на відро води).

важливо!

  • Якщо болгарському перцю не вистачає азоту, його листя стає матовим, набуває сірого відтінку, поступово дрібніє;
  • Якщо не вистачає магнію, то листя стає "мармуровим";
  • При нестачі калію листя солодкого перцю скручується, на них з'являється висихаюча облямівка.

Нагадаємо, ви отримаєте врожай мрії: як виростити велику картоплю навіть на неродючій землі

Раніше «Українці» писали, розсада буде міцною та плідною: додайте ці інгредієнти і ваш город вразить навіть професіоналів

Як повідомляли «Українці», ваш урожай перцю викличе заздрість у кожного: чим підгодувати розсаду, щоб город приніс неземні плоди