Повідомляється, що Кабмін затвердив фінансову допомогу українцям до Дня Незалежності. Ці виплати досягнуть 3100 гривень.

Дана одноразова фінансова допомога надається окремим категоріям населення, зокрема ветеранам, відповідно до законів "Про жертви нацистських переслідувань" та "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Одноразово кошти отримають колишні неповнолітні, яким на момент ув'язнення в гетто, концтаборах та інших місцях примусового тримання не виповнилося 14 років, а також громадяни, які стали інвалідами внаслідок виробничої травми, хвороби або з інших причин. Також на ці кошти мають право особи з інвалідністю внаслідок війни.

Важливо відзначити, що розмір виплати залежить від групи інвалідності:

I группа: 3100 грн.

II группа: 2900 грн.

III группа: 2700 грн.

Учасники бойових дій, колишні в'язні гетто, концтаборів та інших місць примусового тримання, яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років, діти, народжені у цих місцях, а також постраждалі учасники Революції гідності отримають по 1000 гривень.

Гроші, допомога, фото з вільних джерел
Гроші, допомога, фото з вільних джерел

Українці за особливі заслуги перед Батьківщиною матимуть 3100 гривень.

Крім цього, фінансова підтримка у розмірі 650 гривень передбачена на:

Членів сімей загиблих або померлих захисників України, подружжя загиблих внаслідок війни інвалідів, які не одружилися.

Членів сімей загиблих ветеранів війни

Подружжя загиблих учасників бойових дій, жертв нацистських переслідувань та учасників війни, які за життя були визнані інвалідами через виробничу травму, хворобу та інші причини, за умови, що вони не брали шлюб.

Колишні в'язні концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, учасники війни, а також особи, завезені на примусові роботи, діти підпільників, партизанів та інші учасники боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога отримуватимуть 450 гривень на День Незалежності.

Нагадаємо, як залучити гроші та удачу: старовинний обряд, який допоможе повернути благополуччя до будинку

Раніше «Українці» писали, в Україні зростуть тарифи на воду вже цієї весни: скільки доведеться платити

Як повідомляли «Українці», українцям продовжать грошову допомогу ще на півроку: кому пощастило