Великий в Україні оператор мобільного зв'язку "Київстар" оголосив про майбутні зміни у своїх тарифних планах, які стосуватимуться як передоплатних, так і контрактних абонентів.

Як повідомляє "obozrevatel", для користувачів передоплати нові тарифи набудуть чинності 9 квітня 2024 року, особливо для тих, чиї тарифи залишилися незмінними з минулого року. Експерти ринку прогнозують, що середнє зростання цін буде приблизно на 50 грн, хоча з коригувань можуть бути винятки.

Для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів подорожчання тарифів набуде чинності пізніше, починаючи з 1 травня 2024 року. Проте конкретних подробиць щодо цих змін у прес-службі "Київстар" не розкрили.

Нові ціни на тарифи Київстар
Нові ціни на тарифи Київстар

Нові ціни на тарифи Київстар
Нові ціни на тарифи Київстар

Зачеплені абоненти отримають SMS-повідомлення з описом переглянутих умов і вартості щонайменше за 7 днів до набрання чинності змін. Незалежне співтовариство "Мобільний зв'язок України" визначило тарифні плани, які, як очікується, зазнають цінової модифікації.

Крім коригування цін «Київстар» наголошує на змінах у складі пакетів мобільного зв'язку. Зокрема, будуть стандартизовані умови оплати додаткових послуг, таких як Інтернет, дзвінки та SMS після вичерпання обсягів тарифів. Наприклад, замість того, щоб платити 10 гривень за кожні наступні 100 МБ трафіку, абоненти тепер зможуть отримати безлімітний доступ до Інтернету до кінця дня за 20 гривень.

Нагадаємо, пенсіонерів попередили: кому доведеться повернути частину грошей до бюджету

Раніше "Українці" писали, "Нафтогаз" терміново попередив українців: доведеться укладати новий договір

Як повідомляли «Українці», як позбутися шкідників на городі: урожай буде міцним та здоровим