Не дарма врожай наших дідусів і бабусь відрізнявся і за розмірами, і за обсягами від того, який ми отримуємо зараз. Хтось скаже, що раніше ґрунт був набагато якісніший, а хтось дорікне сучасним дачникам та городникам у небажанні працювати.

Насправді ні перші, ні другі не мають рації. Одна з головних причин великого врожаю – це підживлення, яке наші предки використовували на городах та в садах. Сьогодні ми поговоримо про малину.

Чим підгодувати малину, щоб вона виросла великою

Купити добрива та усіляку хімію ви завжди встигнете. Але досвідчені дачники радять в першу чергу вдатися до одного не зовсім відомого, але дуже корисного та екологічно чистого способу підживлення ваших кущів. Секрет цього способу підживлення малини – це горох. Так-так, звичайнісінький горох.

Як приготувати підживлення для малини?

Щоб зробити горохове підживлення для малини, потрібно взяти звичайну склянку, наповнити її горохом і, не промиваючи, висипати весь горох у будь-яку ємність, куди без проблем увійде 2,5 літра гарячої води. Залишаємо горох у воді на добу.

Зверніть увагу: горох обов'язково потрібно наполягати у теплому місці. Після того, як мине доба, візьміть блендер і перемішайте отриману суміш.

Далі кожну склянку отриманої суміші потрібно розвести в трьох літрах води безпосередньо перед підживленням кущів малини. Концентрат підливаємо виключно під коріння.

Коли підгодовувати малину

Горохове підживлення для малини потрібно використовувати з середини квітня до кінця травня. Саме це дозволить вам отримати такі великі ягоди, яких у вас ще не було.

Читайте також:

Перше підживлення часнику: що потрібно зробити, щоб він виріс великим і міцним

Пенсіонерам дали лише 10 днів: якщо не зробити, то частину пенсії буде втрачено

Ви зіпсуєте весь урожай солодкого перцю: що в жодному разі не повинно рости з ним по сусідству