Вирощування полуниці – справа не дуже складна, але зі своїми особливостями. Так, наприклад, дуже часто буває, що полуниця перестає цвісти.

Причин того, чому полуниця не цвіте дуже багато. Саме тому важливо дослідити весь список можливих причин цього та усунути проблему.

Сміттєві сорти. Бувають сміттєві сорти полуниці, вони й не цвітимуть. Слід купувати виключно садові сорти.

Ремонтантний сорт міг виродитись. Навіть якщо забезпечити йому правильний догляд, згодом кущики перестають і цвісти, і плодоносити.

Полуниця мало сонячних променів. Полуниця повинна майже постійно рости на сонці, тому її не слід висаджувати навіть у півтіні.

Неправильна глибина посадки . У рослини є особливе місце – серце. Якщо його сильно заглибити, не буде молодих пагонів та квітконоса. Але якщо його залишити неприкритим, рослина ослабне; Надто пізно посадили полуницю. Якщо посадити рослину пізньої осені, вона не встигне зміцніти до настання холодів.

Недостатня кількість поживних речовин. Потрібно регулярно вносити спеціальні підживлення.

У землі надлишок азоту. Ця речовина допомагає нарощувати зелену масу, але при цьому не сприяє цвітінню та плодоношенню.

Як змусити цвісти полуницю

Удобрювати полуницю рекомендують тричі за сезон. Після висадки в ґрунт у підживленні обов'язково повинен утримуватися фосфор, який допомагає рослинам швидше прижитися на новому місці. Перед цвітінням полуниці у підживленні має бути багато калію, а після збирання врожаю мають переважати фосфор та азот.
Читайте також: