Ось і настав квітень, а разом із ним прийшло довгоочікуване тепло. Звичайно, весна, особливо тепла весна - чудовий час для городників.

Але перед початком роботи з посадки культур необхідно ознайомитися з місячним календарем городника. Давайте ж дізнаємося сприятливі та несприятливі дати квітня для покупки насіння та посадки розсади.

Несприятливі дні для посадки у квітні за місячним календарем

Перший тиждень квітня, згідно з місячним календарем, не рекомендується для занять садівництвом. З 1 по 7 квітня Місяць знаходиться у фазі спадання, що робить цей період не найбільш підходящим для посіву насіння та посадки розсади. Фахівці радять утриматися від сільськогосподарських робіт у ці дні, щоб уникнути проблем із проростанням та зростанням рослин.

Сприятливі дні для посадки розсади за місячним календарем

З 9 по 23 квітня – найсприятливіший період для посадки розсади. У ці дні Місяць перебуває у фазі зростання, що сприяє активному розвитку рослин. Особливо хорошими вважаються дні, коли Місяць знаходиться у водних знаках зодіаку – Скорпіоні, Рибах, Раку та Тельці. Наприклад, 14 та 15 квітня, коли Місяць буде у знаку Раку, обіцяють багатий та здоровий урожай. Також 25 квітня, коли Місяць буде у знаку Скорпіона, є добрим часом для посіву насіння.

Розсада перцю
Розсада перцю

Сприятливі дні у квітні для покупки насіння та розсади

Для придбання насіння та розсади у квітні рекомендується вибирати дні з 10 по 22 числа. Цей період вважається найбільш сприятливим згідно з місячним календарем. Особливо гарні дні, коли Місяць знаходиться у водних знаках зодіаку, таких як Рак та Скорпіон. Наприклад, 14 та 15 квітня обіцяють вдалі покупки саджанців та насіння.

Сприятливі дні для прибирання саду та городу

Для наведення порядку на садовій ділянці найбільше підходять дні, коли Місяць знаходиться в знаках зодіаку Козеріг і Діва. 1–2 та 19–20 квітня рекомендуються для прибирання саду та обрізання дерев та чагарників. На спадний Місяць також найкраще наводити порядок, що робить ці дні особливо придатними для сільськогосподарських робіт.

Нагадаємо, що такого врожаю у вас ще не було: названо сорт огірків, які ніколи не хворіють та виростають солодкими.

Раніше ми повідомляли, що тепер розсада вночі точно не замерзне: що потрібно зробити, щоб її зберегти.