З приходом весни садівники та фермери розпочинають підготовку до посадки нових культур, прагнучи підвищити врожайність. Так, вони поділилися кількома прийомами, що дозволяють підвищити врожай моркви прямо з посадки.

Морква добре росте на некислих і добре дренованих ґрунтах. Тому склад та структуру ґрунту слід враховувати задовго до посадки.

Перед посадкою обов'язково обробіть грядку золою. Внесення при перекопуванні однієї склянки деревної золи на квадратний метр збагачує ґрунт калієм та фосфором, а також допомагає запобігти грибковим захворюванням.

Також підготуйте насіння моркви до посадки, замочивши їх у 3% розчині перекису на 5 хвилин. Промийте їх водою і дайте їм трохи висохнути.

До посіву змішайте насіння моркви з піском. Це допомагає розподілити посіви, полегшує догляд за рослинами та покращує аерацію ґрунту.

Ціни на моркву в Україні
Ціни на моркву в Україні

Ще щорічно міняйте місця посадки моркви, щоб запобігти хворобам і шкідникам. Не садіть її на тій самій ділянці поспіль протягом кількох років.

Крім цього, для посадки вибирайте сонячні ділянки, тому що морква добре росте у добре освітлених умовах.

Садіть моркву поруч із цибулею, щоб відлякати шкідників. Морквяні мухи уникають цибулі, а цибульні моркви, створюючи взаємовигідні відносини.

Нагадаємо, ефективне добриво для рослин: навіщо досвідчені агрономи замочують сірники водою

Раніше «Українці» писали, обов'язково зробіть це навесні, щоб троянди почали пишно цвісти та розпускати великі бутони

Як повідомляли «Українці», вам не вистачить відер, щоби зібрати врожай: як висадити перець на розсаду за старовинною хитрістю