Всі погодяться, що кімнатні рослини прикрашають та освіжають інтер'єр, а ще за їх допомогою можна розставити кольорові акценти у кімнаті. Ось тільки не всі будуть доречні в спальні.

Фахівці з галузі науки, естетики та езотерики одноголосно сходяться на думці про те, що зелені рослини у спальні сприятливо впливають на здоров'я людини, якість відпочинку та внутрішній стан.

Однак при цьому важливо правильно вибрати кімнатні квіти, щоб не зашкодити організму та аурі. Розберемося з рослинами, яких варто уникати при озелененні спальні.

Лілії

Ця королівська квітка вважається прикрасою інтер'єру, ось тільки варто врахувати, що ця рослина відрізняється дуже сильним ароматом, який у великій кількості може навіть бути небезпечним для здоров'я. А ще в нічний час лілії активно поглинають кисень, а це ризик безсоння та розбитого стану вранці для людини.

Діффенбахія

Цю ефектну в інтер'єрі рослину рекомендується тримати подалі від спальні. Це з особливостями соку рослини. Навіть маленька крапля або випари здатні викликати подразнення, набряки та алергічні реакції. У тому числі при попаданні у вічі або на чутливу шкіру.

Хвойні рослини

Запах цих рослин приємний, але пробуджує апетит, що зовсім не потрібно під час сну.

Олеандр

Красиві яскраво-рожеві бутони олеандру привертають увагу своєю барвистістю та ошатним зовнішнім виглядом. Однак отруйні пари і виражений аромат здатні призвести до запаморочення, а то й отруєння. Попадання в організм соку олеандру може спровокувати проблеми із зором.

Монстр

Народні забобони приписують цій рослині здатність висмоктувати енергію з людини. Вночі монстера посилено поглинає кисень. Крім того, ця рослина містить отруйний сік, який може нашкодити дітям та тваринам.

Поряд із ліжком також заборонено ставити папороті та деякі фікуси через те, що ці рослини вночі активно поглинають кисень.

Герань (пеларгонія)

Про те, чи ставити в спальню "бабусина квітка", фахівці сперечаються досі. При всіх своїх позитивних характеристиках (заспокоює нервову систему, відлякує комах, має антибактеріальну дію), герань небезпечна для алергіків, тварин і здатна спровокувати сильний головний біль під час цвітіння.

Читайте також:

Доведеться продати хату та корову: мешканців села попередили про величезні штрафи у 100 тисяч гривень