У 2023-му році на газовому ринку відбулася масштабна трансформація. Так, 19 грудня 2023 року всі колишні міськ- і облгази, котрі належали Дмитру Фірташу, було повернуто під контроль держави. Наразі у складі Групи "Нафтогаз" працює 27 газорозподільних підприємств. При цьому для клієнтів інтегрованих міськ- і облгазів особові рахунки та тарифи на послуги розподілу не змінилися, але сервіс 104.ua вже не працює.

Так, у 2024-му році передати показання, а також перевірити стан рахунку, тариф, історію споживання, розрахунків і безпосередньо сплатити за розподіл газу можна в особистому кабінеті на сайті ГАЗМЕРЕЖ: https://my.grmu.com.ua.

Щоб там зареєструватися, достатньо зайти на сайт, обрати філію, вказати номер особового рахунку, номер телефону, перші три літери прізвища, а також e-mail – це буде ваш логін. Після листа з підтвердженням реєстрації створіть пароль. Далі залишиться увійти в особистий кабінет.

У Нафтогазі нагадали, що абсолютно всі побутові споживачі повинні подавати показники лічильника з 1 по 5 число кожного місяця. Показники приймаються, у тому числі і у вихідні дні, якщо вони випадають на період з 1 по 5 число місяця.

При передачі даних слід вказати свій особовий рахунок і показання лічильника.

Показники газового лічильника
Показники газового лічильника

При цьому передавати показання лічильника треба навіть у випадку, якщо з певних причин людина газом не користувалась у звітному періоді. У такому разі необхідно продублювати попередні дані. Якщо ж цього не зробити, то споживання буде нараховане на основі "планового щомісячного об’єму" і з’явиться борг, що не існує.

Окрім оплати за рахунками, українці також платять і за транспортування газу, тариф якого фіксований та не залежить від обсягу споживання.

Отож, передати показники лічильника можна кількома способами:

• на сайті Нафтогазу в розділі Внесення показань: необхідно вказати Особовий рахунок, прізвище власника рахунку та внести показання;

• через чат-боти Viber, Telegram, Messenger: перейдіть за посиланням, натисніть Розпочати, в меню оберіть Передати показання та внесіть дані;

• в особистому кабінеті Нафтогазу;

• на короткий смс-номер 4647: потрібно відправити смс зі своїми показаннями;

• зателефонувати в контакт-центр: 066−300−2−888; 098−300−2−888; 093−300−2−888.

Важливо!

  • У випадку передачі показань через сервіси Нафтогазу потрібно вказувати особовий рахунок саме газопостачальної компанії. Це 9 цифр. Вони є в платіжці Нафтогазу. Тоді як особовий рахунок газорозподільних компаній – філій ГАЗМЕРЕЖІ чи міськ- і облгазів – складається з 10 цифр.

Читайте також:

Нафтогаз терміново попередив українців: часу лишилося зовсім мало

Скільки доведеться платити за газ із квітня: чи зміняться суми у платіжках

Борги з комуналки: що загрожує українцям із "хвостами" - навіть пенсіонери постраждають