Усім українцям важливо знати про поновлення планових перевірок лічильників комунальних послуг, зокрема лічильників газу, електроенергії та води. Ці перевірки зазвичай проводяться кожні 4 роки, і вони мають вирішальне значення для перевірки точності показань.

Якщо ці перевірки не будуть виконані вчасно, зафіксовані показники споживання можуть вважатися недійсними. Тому люди мають забезпечити своєчасну перевірку.

При виборі організації щодо перевірки важливо шукати організацію, має «Свідоцтва про повноваження проведення перевірки засобів вимірювальної техніки». Цей сертифікат підтверджує, що організація має кваліфікацію та дозвіл на проведення перевірок лічильників.

Лічильник води, фото: ukrainci.com.ua
Лічильник води, фото: ukrainci.com.ua

Хоча вибір перевірки без демонтажу може вимагати додаткових витрат, він може спростити процедуру. Якщо під час перевірки лічильник виявиться непридатним чи неточним, його слід замінити на новий, який відповідає необхідним технічним характеристикам та конфігурації.

Після завершення перевірки споживачі мають отримати «Свідоцтво про відповідність приладу» разом із «Актом про проведення перевірки». Ці документи є офіційним підтвердженням точності лічильника та відповідності норм.

Нагадаємо, українці можуть залишитися без світла: у YASNO зробили важливу заяву

Раніше "Українці" писали, 100 гривень за куб? Тарифи на воду піднімуть до небес – коли чекати зростання цін

Як повідомляли «Українці», Нафтогаз попередив населення: коли чекати на нові тарифи на газ