В Україні триває режим військового поожження та загальної мобілізації. Також ми неодноразово чули історії про те, як чоловіки намагаються уникнути вручення повістки.

То їх ловлять у Тисі, то знімають із гір – кожен біжить, як може. Однак тепер з'явилося важливе оголошення до всіх українців, адже деяким із нас заборонили заходити на певні території.

Ухилянти з вінками, Фото: Державна прикордонна служба України
Ухилянти з вінками, Фото: Державна прикордонна служба України

На Вінниччині біля кордону з Молдовою ввели додаткові режимні обмеження - чоловікам від 18 до 60 років заборонили наближатися до кордону з Молдовою. Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.

Так, рішення ухвалено з метою забезпечення проведення заходів національної безпеки та оборони, посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму та режиму державного кордону. А також, щоб запобігти правопорушенням.

Зокрема, заборона наближатися до кордону з Молдовою діятиме в межах Яришівської, Могилів-Подільської, Ямпільської, Студентської територіальних громад Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області у смузі місцевості вздовж державного кордону для чоловіків віком від 18 до 60 років.

Крім того, заборонено перебування та пересування у вищезгаданій місцевості без наявності військового квитка, посвідчення офіцера запасу або документів, що підтверджують право на відстрочення або звільнення від призову.

До того ж не можна буде знаходитися на березі Дністра в прилеглих до кордону населених пунктах, за межами своїх володінь на відстані менше 30 метрів від урізу води в період з 1 квітня до 30 вересня з 23:00 до 05:00 години. А в період з 1 жовтня по 31 березня – з 20:00 години до 06:00 години.

Також забороняється в межах ділянок місцевості завширшки 500 метрів від державного кордону ведення рибальства, мисливство, вихід маломірних суден та інших плавзасобів, а також використання повітряних суден, зокрема БПЛА та квадрокоптерів.

Кордон України з Молдовою, кадр з відео
Кордон України з Молдовою, кадр з відео

Виходячи із законопроекту, чоловікам 18-60 років заборонено в'їзд у певну зону, за винятком доріг:

  • Т-2308 сполученням Муровані - Курилівці - Яришев;
  • М-21 сполученням Вінниця - Могильов - Подільський;
  • Р-36 сполученням Немирів - Могилів-Подільський;
  • Т-0218 сполученням Бабчинці - Ямпіль;
  • Р-08 сполученням Томашпіль - Ямпіль;
  • Т-0202 сполученням Крижопіль - Ямпіль;
  • Т-0225 сполученням Піщанка - Болган;
  • Т-0233 сполученням Крижопіль - Студена.

При цьому заборона не стосується представників військових формувань, створених відповідно до законів України, а також правоохоронних органів, органів цивільного захисту, комунальних служб, швидкої медичної допомоги та інших суб'єктів, які забезпечують підтримку життєдіяльності об'єктів інфраструктури.

Нагадаємо, що путін догрався, йому буде не до війни: астролог розповів, що чекає на Росію.

Раніше ми повідомляли, що українці на це не очікували: кому вдруге за рік підвищать пенсії і на скільки.