Мер Києва Віталій Кличко повідомив про терміновий виклик екстрених служб для реагування на події у Печерському, Солом'янському та Дніпровському районах столиці. На ліквідацію наслідків після чергового ракетного удару РФ по Києву було направлено підрозділи.

Щодо Печерського району, Віталій Кличко повідомив, що через падіння уламків ракети постраждала нежитлова триповерхова будівля. На місці події працюють екстрені служби, виявлено одного постраждалого. Медики надають допомогу дома.

Крім того, у Печерському районі зареєстровано двох постраждалих. Одній жінці було надано медичну допомогу на місці, а другу було госпіталізовано медичними працівниками.

Варто зазначити, що вибухи пролунали в столиці вже за кілька секунд після підняття тривоги приблизно о 10:30 25 березня 2024 року. Ситуація залишається під активним наглядом та реагуванням екстрених служб.

За початковими повідомленнями Віталій Кличко надав оновлену інформацію, заявивши, що всього у Печерському районі постраждали чотири особи. Серед них двом жінкам допомогу медиків було надано на місці.

Крім того, двох людей, у тому числі 16-річну дівчину, було госпіталізовано для надання подальшої медичної допомоги. Ситуацію продовжують уважно контролювати екстрені служби.

Публікація Віталія Кличка у Telegram
Публікація Віталія Кличка у Telegram

За даними Повітряних Сил, над Києвом було перехоплено та знищено дві балістичні ракети. Спостерігачі помітили, що ракети летіли зі швидкістю 7500 км/година.