"Ощадбанк" вирішив полегшити життя своїм клієнтам, продовживши термін дії всіх платіжних карт. Мова йде навіть про ті, що належать внутрішньо переміщеним особам. Термін дії всіх карт буде подовжено до 30 вересня 2024 року.

Цю інформацію оприлюднила пресслужба банку.

Згідно з повідомленням, продовження терміну дії карт відбувається автоматично для тих карт, строк дії яких завершився після лютого 2022 року. Клієнти, чия нова картка вже була перевипущена, можуть забрати її у зручний час, відвідавши відділення "Ощадбанку".

Ощадбанк
Ощадбанк

Такі картки будуть продовжувати функціонувати як зазвичай, дозволяючи користувачам робити покупки, знімати готівку в банкоматах та використовувати інші банківські послуги.

"Ощадбанк" не вперше йде на такий крок, враховуючи потреби клієнтів, які знаходяться у складних умовах, наприклад, у зоні бойових дій, де доступ до банківських відділень може бути обмеженим. Востаннє подібне продовження терміну дії карток банку було оголошено у грудні 2023 року, коли термін дії карт було продовжено до 31 березня 2024 року.

Ощадбанк
Ощадбанк

Також банк планував повернути фізичну ідентифікацію для переселенців з електронними пенсійними посвідченнями та одержувачів соціальної допомоги влітку 2023 року. Проте, після критики з боку правозахисників, банк вирішив відмовитися від цього рішення.