Перед Новим роком Володимир Зеленський заявляв про необхідність мобілізації 500 тисяч людей. Начебто таку цифру йому назвали військові.

Звісно, ​​українці напружилися від такої інформації та зробили висновок, що воювати підуть усі – і криві, і косі, і кульгаві. Як виявилося, зараз ситуація трохи змінилася і влада розповіла, чи є необхідність у мобілізації півмільйона людей.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що зараз немає потреби мобілізувати 500 тисяч осіб. Про це він сказав в інтерв'ю Bloomberg.

За його твердженням, оцінка показала, що такий масштаб мобілізації не вважається обов'язковим через ротації, що відбуваються на передовій, і надходження озброєнь.

Глава уряду висловив подяку Євросоюзу, Міжнародному валютному фонду та союзникам із країн G7 за надання вкрай важливого фінансування цього року, що дозволило бюджету вижити у першому півріччі. Україна сподівається на отримання допомоги від США у другій половині року, за словами Шмигаля.

"Ми продовжимо боротьбу, якщо отримаємо підтримку від наших партнерів щодо артилерійських снарядів, ракет далекого та середнього радіусу дії" , - сказав Шмигаль.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Нагадаємо, що в Україні по-новому вручатимуть повістки: до чого готуватися.

Раніше ми повідомляли, що є лише 2-3 роки на підготовку: Анджей Дуда розповів, коли путін нападе на НАТО.