Володимир Зеленський уже розповідав про те, що у Швеції планується саміт миру, у якому обговорюватимуться кроки після закінчення війни в Україні.

У той же час, російська влада не раз заявляла про те, що вона нібито відкрита до переговорів про мир також. Свою думку щодо цього висловили у доповіді керівників розвідки на свідченнях у Конгресі.

Володимир путін, кадр з інтерв'ю
Володимир путін, кадр з інтерв'ю

Сполучені Штати стикаються з "дедалі більш тендітним світовим порядком" через конкуренцію великих держав, транснаціональних проблем та регіональних конфліктів.

"Амбіційний, але стурбований Китай, конфронтаційна Росія, деякі регіональні держави, такі як Іран, і дрібніші недержавні дійові особи кидають виклик міжнародній системі права, а також головності США в ній" , - йдеться у документі.

У звіті також наголошується на ризиках ширшого конфлікту, пов'язаного з кампанією Ізраїлю проти ХАМАС у Газі після атаки 7 жовтня.

Ізраїль після атаки ХАМАС
Ізраїль після атаки ХАМАС

Директор національної розвідки Авріл Хейнс закликала законодавців схвалити збільшення військової допомоги Україні. За її словами, "важко уявити, як Україна може утримувати територію, яку вона відвоювала у Росії, без додаткової допомоги з боку Вашингтона".

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, чи буде пауза у війні з росією: "Ми покажемо, що ми хочемо миру".

Раніше ми повідомляли, що після початку громадянської війни в Росії впав черговий літак Іл-76: на борту було 15 людей.