В Україні триває повномасштабна війна і всі ми чудово знаємо, що багато військових перебувають у зоні бойових дій увесь цей час.

Звичайно, їм потрібен відпочинок і всі це розуміють, у тому числі президент. Але також всі ми розуміємо і те, що справи з мобілізацією досить туго і ті, хто сам хотів йти воювати - вже пішов. Решту доводиться виловлювати в містах. Тим не менш, Володимир Зеленський і нардепи все ж таки намагаються полегшити долю військових. У новому законопроєкті є пункти про демобілізацію військових.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Голова комітету Ради з нацбезпеки Єгор Черньов повідомив, що в парламенті тривають дискусії щодо норми нового мобілізаційного закону щодо термінів демобілізації військових.

В інтерв'ю "Українським новинам" він зазначив, що поки що цей блок відклали на потім – до отримання роз'яснення від Міноборони та ЗСУ. Також вивчатимуться позиції інших депутатів щодо цього питання.

"Є міркування про необхідність диференціювати терміни демобілізації залежно від того, де проходить служба бійця — на передовій або в тилу, — розповів голова комітету. — Пророблятимемо це питання, але узгодити точний термін служби може лише Генеральний Штаб, який точно знає свої потреби щодо мобілізації та можливості щодо демобілізації", - сказав Чернєв.

Верховна Рада, депутати, фото із вільних джерел
Верховна Рада, депутати, фото із вільних джерел

Нагадаємо, що пенсіонер має стати на облік у ТЦК : кому з українців доведеться "згадати молодість".

Раніше ми повідомляли, що до ТЦК можна не йти, навіть якщо вручили повістку: названо категорії, яких це стосується.