Під час останнього візиту Володимира Зеленського до Одеси для зустрічі з прем'єр-міністром Греції, росіяни влаштували обстріл міста.

Ракета приземлилася за кілька десятків метрів від Президента України та його кортежу та атаку на українське місто бачив і грецький політик. Зараз Володимир Зеленський прокоментував цю ситуацію і розповів, скільки замахів за час повномасштабної війни на нього вже запобігли.

Володимир Зеленський і Кіріакос Міцотакіс, фото: Офіс президента
Володимир Зеленський і Кіріакос Міцотакіс, фото: Офіс президента

Глава держави зазначив, що вибух був за 300-400 метрів від місця перебування лідерів країн. Про це президент заявив в інтерв'ю італійському виданню Rai 1.

Зеленський зазначив, що росіяни випустили ракету з тимчасово окупованого Криму, адже вона прилетіла дуже швидко, через що сирена пролунала вже після удару. За даними президента, у момент обстрілу він і грецький прем'єр-міністр перебували у морському порту Одеси.

"Я не знаю, по кому був цей удар. У будь-якому випадку це щось неймовірне, коли у нас прем'єр-міністр іншої держави. Я вже не говорю про себе, я говорю про якусь повагу до лідерів інших держав, до людей інших країн. Ви бачите, що від Росії, від шляху її просто немає", - сказав Зеленський. Президент також додав, що прем'єр-міністр Греції був здивований таким ударом, але він – ні.

Володимир Зеленський та Кіріакос Міцотакіс, кадр з відео
Володимир Зеленський та Кіріакос Міцотакіс, кадр з відео

Президент також відповів, що на нього вже було, за оцінками, понад десять замахів.

Нагадаємо, що росіяни вдарили Іскандером за кілька метрів від Зеленського та прем'єр-міністра Греції: "Не встигли піти в захищене місце".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський надав Сирському необмежені повноваження: "У головкому карт-бланш".