Українців вже заспокоїли інформацією про те, що на 2024 рік ЗСУ має план війни, який може досить успішно реалізуватися.

Це не може не тішити, адже до звільнення Валерія Залудного, нардепка Безугла стверджувала, що жодного плану немає.

Валерій Залужний та Володимир Зеленський
Валерій Залужний та Володимир Зеленський

Зараз же в США взагалі заявили про те, що є план перемоги України. Більше того, "в руках" припасені й сюрпризи для росіян. Про це розповіли у Державному департаменті США.

За словами спікера Держдепу Метью Міллера, українські захисники мають кілька сюрпризів, які допоможуть досягти "солідних успіхів" вже в 2024 році.

Міллер підтвердив, що заступник держсекретаря з політичних питань Вікторія Нуланд планує залишити Держдепартамент найближчими тижнями. З цього приводу йому нагадали, що вона позаминулого місяця була в Києві.

ЗСУ, фото з вільних джерел
ЗСУ, фото з вільних джерел

В Україні Нуланд зробила заяву про те, що 2024 принесе певні солідні успіхи на полі бою. І вона сказала, що "Путіна чекають на неприємні сюрпризи на полі бою". У свою чергу Меттью Міллер наголосив, що "Держдеп поділяє цю думку".

"Ми віримо, що Україна має план, який вони можуть реалізувати, щоб здобути перемогу на полі бою. Ми бачили, як вони вже досягли успіху в Чорному морі, де за останні 24 години вони потопили ще один російський корабель. Тому ми віримо, що у них є сюрпризи. Ми з нетерпінням чекаємо на результати" , – зазначив Міллер.

Олександр Сирський, фото: Офіс Президента
Олександр Сирський, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що росіяни вдарили Іскандером за кілька метрів від Зеленського та прем'єр-міністра Греції: "Не встигли піти в захищене місце".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський надав Сирському необмежені повноваження: "У головкому карт-бланш".