Під час спілкування з журналістами на форумі "України. 2024 рік" Володимир Зеленський розповів про те, що плани щодо українського контрнаступу лежала на столі в Кремлі ще до того, як наступ почався.

Звичайно, це найбільша причина того, чому літній контрнаступ ЗСУ не вдався. Напевно. саме про це говорив Кирило Буданов, коли у своєму інтерв'ю тоді сказав, що все пішло зовсім не за планом.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

Нині ж голова ГУР розповів і про витік українських планів щодо контрнаступу. Кирило Буданов прокоментував слова президента Володимира Зеленського про те, що у ворога був план контрнаступу України ще до його початку.

"Я не скажу більше Президента. Ми отримали, скажімо, інформацію, докази, що плани стали відомі РФ. Це – серйозна проблема, і ми робимо певні дії" , - зазначив глава ГУР в інтерв'ю канадському громадському мовнику CBC News.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Буданов також висловив думку, що безпілотники, хоч би якими ефективними вони були, не здатні повністю замінити людей на полі бою.

"Дрони ніколи не замінять сухопутні сили. Вони лише є способом їх підтримки. За допомогою дронів можна завдати шкоди ворогові, але поки, як у Середньовіччя, військові не прийдуть і не встановлять прапор, нічого не зміниться", - підсумував він .

Нагадаємо про скандальний закон про мобілізацію: чи діятиме відстрочка, яку давали раніше.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський уперше сказав, скільки українських військових загинуло на війні: "Росія знатиме, скільки в нас людей".