Дуже багато країн постраждали від імперіалістичних цілей Росії. Молдова – не виняток.

Усі ми знаємо про невизнане Придністров'я поряд із Одесою. Нещодавно з'явилися чутки про те, що нібито депутати звідти проситимуть росію прийняти їх до складу Росії. Тоді голова ГУР Кирило Буданов стверджував, що цього не станеться.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

Збори "місцевих представників усіх рівнів" у сепаратистському регіоні Молдови 28 лютого звернулися до Росії із закликом "вжити заходів щодо захисту Придністров'я". Про це повідомляє молдавська служба Радіо Свобода.

У резолюції, прийнятій на скликаному лідером регіону Вадимом Красносільському засіданні в Тирасполі, учасники засідання розкритикували владу Молдови за "тиск".

Водночас, текст документа не містить заклику до Російської Федерації анексувати регіон. Збори у Тирасполі відбулися за день до виступу президента РФ Володимира Путіна у російському парламенті 29 лютого.

З'їзд депутатів у Придністров'ї, фото: newsmaker.md
З'їзд депутатів у Придністров'ї, фото: newsmaker.md

В уряді Молдови заявили, що з'їзд придністровських "депутатів" та його рішення не створюють загрози ескалації та дестабілізації.

Нагадаємо, що у Варшаві ґвалтували українку, поки поляки просто проходили повз: дівчину знайшли на сходах.

Раніше ми повідомляли, що у ОП знову розповіли про відкриття одного з аеропортів: "Україна не зупиняє потяги, а вони дуже повільні".