Вже не раз в інформаційному просторі в Україні з'являлися розмови про можливість відкриття одного з аеропортів.

Близько року ми регулярно чуємо про Бориспільський аеропорт, то про аеропорт в Ужгороді. Але поки що це все лише розмови і ми ще не бачили руху у бік відновлення польотів. Зараз знову з'явилися розмови про це, правда вже більш предметні.

Аеропорт в Україні, фото з вільних джерел
Аеропорт в Україні, фото з вільних джерел

"З високою ймовірністю, думаю, що перші польоти в Україні почнуть виконуватися до кінця 2024 року. Незважаючи на військові ризики, Україна не зупиняє поїзди, а вони дуже повільні на відміну від літаків. Однак усі чомусь вирішили, що авіація небезпечна", - заявив гендиректор ACI Europe Олів'є Янковець.

У той же час, глава Офісу Президента Андрій Єрмак також повідомив про те, що влада працює над тим, щоб відкрити один з аеропортів. Про це він сказав на презентації програми "Зроблено в Україні".

"Ми працюємо над тим, щоб відкрити один з аеропортів. Але це станеться лише тоді, коли всі питання безпеки будуть [закриті] . Ми розуміємо, наскільки це буде потужний поштовх для розвитку економіки" , - оголосив Єрмак.

Який аеропорт може поновити роботу, він не уточнив.

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

Нагадаємо, що пасажирський Boeing 777-300 вилетів із Борисполя, а Зеленський розповів про відкриття аеропорту: "Серйозна операція".

Раніше ми повідомляли, що в Україні готуються відкривати аеропорт "Бориспіль", голова ВП порадував: "Здатні забезпечити безпеку".