Нещодавно Володимир Зеленський повідомив, що новий Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проводить аудит військових кадрів.

Це робиться для того, щоб зрозуміти, які мобілізовані відсиджуються в тилу і жодного разу не були в зоні бойових дій через якісь обставини, наприклад - неправомірні.

Олександр Сирський, кадр з відео
Олександр Сирський, кадр з відео

Звісно, ​​Україні не вистачає живої сили, тому й проводиться мобілізація. Але недавно стало відомо, що допомога може прийти, звідки не чекали.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що кілька країн-членів НАТО та Європейського Союзу розглядають можливість відправлення солдатів до України на двосторонній основі.

Свою резонансну заяву він зробив напередодні зустрічі європейських лідерів у Парижі, в якій брав участь, повідомляє Reuters.

"Я обмежусь тим, що ці тези (у рамках підготовки до паризької зустрічі. - ред.) означають, що низка країн-членів НАТО та ЄС розглядають можливість відправлення своїх військ до України на двосторонній основі. Я не можу сказати, з якою метою і що вони мають там робити" , - сказав Фіцо на телевізійному брифінгу після засідання Ради безпеки Словаччини.

Роберт Фіцо, кадр із виступу
Роберт Фіцо, кадр із виступу

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що немає конкретних планів відправити західні сили в Україну, але цього не можна виключати.

"Поки що немає єдиної думки з цього приводу. Але для досягнення мети не можна нічого виключати", - сказав Макрон наприкінці міжнародної конференції з України в Парижі.

Він наголосив, що мета полягає в тому, щоб не дати Росії перемогти.

"Ми повинні зробити все можливе, щоб Росія не виграла війну" , - наголосив президент Франції.

Еммануель Макрон та Володимир путін
Еммануель Макрон та Володимир путін

Генсек НАТО заявив, що Альянс не планує направляти військових в Україну.

Президент Польщі назвав дискусію "гарячою", але "рішення немає, а ентузіазму все ж таки небагато".

Прем'єр Швеції повідомив, що "питання не актуальне" і "Україна цього не вимагає".

Претендент на посаду генсека НАТО Прем'єр Нідерландів сказав, що питання відправлення військ не було у центрі уваги переговорів.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський зізнався, що закінчить війну в Україні: "Все, що ми робимо разом...".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський уперше сказав, скільки українських військових загинуло на війні: "Росія знатиме, скільки в нас людей".