Зовсім недавно Україна та Франція підписали двосторонній договір про безпеку. Франція стала третьою країною, яка зробила це - після Великобританії та Німеччини.

26 лютого Еммануель Макрон організував у Парижі спеціальний саміт у Парижі – саміту лідерів. У ньому взяв участь і Володимир Зеленський та у своєму вечірньому відеозверненні до українців поділився цими новинами.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

"Головна тематика – все, що посилює нас у Європі, нашу стійкість, можливості: звичайно, наші арсенали, нашу здатність виробляти зброю, постачання зброї для України та безперервність підтримки. Все, що ми робимо разом для захисту від російської агресії, додає нашим народам реальної безпеки на десятиліття вперед" , – зазначив він.

Глава держави наголосив, що "кожна з російських втрат і кожен із російських програшів привчає і Росію, і будь-якому іншому супротивнику Європи та загалом вільного світу – привчає, що агресія результатів не дає і не може дати".

Зеленський додав, що співпраця та рішучість – це дві відповіді, які слід усім дати на запитання про закінчення війни та наближення миру.

Нагадаємо, що зробив покупку – отримав гроші назад: Володимир Зеленський розповів про можливість дою українців.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський уперше сказав, скільки українських військових загинуло на війні: "Росія знатиме, скільки в нас людей".