Полякип народжують блокувати український кордон і Володимир Зеленський на форму зазначив, що далі Україна відстоюватиме інтереси свого бізнесу.

25 лютого також стало відомо, що на кордоні відбулася найбільша деверсія від початку цих протестів. Так, поляки знову висипали українську продукцію на землю, але зараз питання в тій кількості.

Поляки висипали українське зерно
Поляки висипали українське зерно

У Польщі вчетверте за місяць розсипали зерно, яке йшло транзитом залізницею. На цей раз знищено понад 150 тонн зерна. Міністр інфраструктури Олександр Кубраков відреагував на ситуацію із висипаним зерном з України. Про це він написав на своїй сторінці у Х (Твіттер).

Кубрак на це різко відреагував. За його словами, зерно йшло транзитом до порту Гданськ, а потім до інших країн.

"Четвертий випадок вандалізму на залізничних вокзалах Польщі. Четвертий випадок безкарності та безвідповідальності. Як довго уряд та польська поліція дозволять продовжувати цей вандалізм?", - розповів він.

Поляки висипали українське зерно, фото із соцмереж
Поляки висипали українське зерно, фото із соцмереж

Крім того, Кубраков підкреслив, що вся українська сільгосппродукція везеться у пломбованих вагонах і прямує транзитом до інших країн.

"Ми суворо дотримуємося закону. А ви?" - заявив він.

Міністр також повідомив, що внаслідок цього вандалізму було знищено 160 тонн українського зерна.

Нагадаємо, що в цю гру можна грати удвох: українці розпочали страйк польських товарів у супермаркетах.

Раніше ми повідомляли, що в Анджея Дуди відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися на кордоні: "Рішення зберегти інтереси поляків".