За даними N-TV, за два роки країну залишили понад 300 тисяч українських біженців, які прибули до Німеччини після початку повномасштабної війни в Україні.

На даний момент у центральному реєстрі іноземців Німеччини зареєстровано майже 1,143 мільйона українських біженців, у тому числі близько 682 тисячі жінок та 458 тисяч чоловіків. Примітно, що 321 тисяча біженців, які спочатку приїхали до Німеччини після початку війни, більше не проживають у країні.

На жаль, статистичні дані не уточнюють, скільки з цих біженців повернулися до України чи влаштувалися в інших країнах. Повідомляється, що з українців працездатного віку 21% працюють у Німеччині.

українські біженці, переселенці
українські біженці, переселенці

Ці дані наголошують на значному впливі війни на пересування та розселення українських біженців, причому ситуація змінюється з часом.

Крім того, наголошується, що нещодавно, 19 лютого, уряд Великобританії припинив дію програми "Ukraine Family Scheme". Ця схема була однією з двох програм, що полегшують легальний в'їзд українців, які шукають притулку від наслідків повномасштабного вторгнення з боку Російської Федерації.

Нагадаємо, українцям за кордоном "затягують болти": доведеться повертатися додому

Раніше «Українці» писали, ця країна виплачує українцям від 500 до 1000 євро на місяць: куди "ломляться" біженці

Як повідомляли «Українці», українці в Польщі вже можуть пакувати валізи: нова влада скасовує допомогу