Продовження соціальної програми 800 Plus, яка є значним доповненням до сімейного бюджету як поляків, так і українських біженців, залишається невизначеною після 4 березня 2024 року.

Відповідну інформацію розмістили на сайті «inpoland»

Програму, представлену урядом Об'єднаних правих, було поширено на українських біженців з часу попереднього скликання. Сейм ухвалив відповідний закон на ранніх етапах війни в Україні.

Наразі законодавством передбачено, що держпідтримка на нинішньому рівні для українців триватиме до 4 березня 2024 року. Щоб продовжити допомогу, коаліція KO, Trzeciej Drogi та Lewicy має проголосувати за введення шестимісячного перехідного періоду, починаючи з березня. Це означатиме, що спеціальний закон перестане застосовуватися у вересні, що стане останнім місяцем, коли біженці з України отримуватимуть цю соціальну допомогу (800 Plus).

Хоча новий уряд навряд чи відмовиться від підтримки сотень тисяч людей, які знайшли притулок у Польщі, рішення про продовження допомоги, включаючи професійну медичну допомогу, також розглядатиметься як бюджетне міркування.

Очікується, що цей крок матиме вирішальне значення для визначення постійної підтримки українських біженців у Польщі.

Нагадаємо, якою має бути зарплата, щоб отримувати пенсію у 10 тисяч: "Це ж утопія"

Раніше «Українці» писали, про субсидії можна забути: українців позбавлятимуть допомоги. Кого кинуть на свавілля в першу чергу

Як повідомляли «Українці», українці масово тікають із Польщі: які країни тепер обирають біженці