Нещодавно польські фермери знову почали блокувати українські кордони. Дійшло до того, що "бунтарі" почали висипати зерно із фур.

Більше того, під удар потрапили навіть пасажирські автобуси та українці, які перебували у них, довго стояли на кордоні без можливості проїжджати. Так їжак протестувальники вийшла і на залізничну колію. Але якщо ви вгадаєте, що на цьому все, то це не так, адже поляки тепер блокують і свої ж супермаркети.

Польські фермери на кордоні, кадр з відео
Польські фермери на кордоні, кадр з відео

Польські аграрії оголосили про блокування під'їзних шляхів до дистриб'юторського центру Jeronimo Martins у Ставігуді поблизу Ольштина. Фермери протестуватимуть проти нібито "збільшення кількості українських продуктів" на полицях мережі супермаркетів Biedronka. Про це повідомляє InPoland. Agrounia повідомила про блокування розподільчого центру Biedronka цього тижня.

Представники організації планують перекрити дороги до складів мережі, оскільки на їхню думку, мережа імпортує багато товарів з України, зокрема крупи, мед, солодощі, а польські виробники сільгосппродукції страждають від цього.

Також фермери заявляють, що українські аграрії нібито використовують засоби захисту рослин, які заборонені Європейським Союзом та шкідливі для здоров'я.

Зазначається, що блокада дистриб'юторського центру Jeronimo Martins у Ставігуді біля Ольштину означала б блокування постачання більш ніж у 200 магазинів мережі в регіоні.

Супермаркет Biedronka, фото із соцмереж
Супермаркет Biedronka, фото із соцмереж

Глава ґміни Ставігуда Міхал Контрактович намагався допомогти сторонам знайти компроміс. Він організував зустріч фермерів та представників Jeronimo Martins. Однак згоди так і не було досягнуто. Аграрії дотримуються рішення повністю перекрити під'їзну дорогу до розподільчого центру компанії.

Також Biedronka вже заявила, що блокування розподільчого центру в першу чергу вплине на клієнтів, які купують у магазинах мережі.

Нагадаємо, що поляки хочуть з 20 лютого заборонити українцям проїжджати залізничними станціями: "Будуть заблоковані".

Раніше ми повідомляли, що чеські фермери хочуть приєднатися до поляків та влаштувати протест: "Дороги буде заблоковано".