Всі ми давно знаємо і бачили купу доказів того, що росіяни – рідкісні тварини, які не мають ні честі, ні совісті.

Скільки розстрілів українських військових вони влаштували, а ще й підло знімаючи на камеру, щоб родичі побачили останні хвилини життя рідної людини. Зараз росіяни знову повелися, як і перестало нелюдям.

російські окупанти
російські окупанти

Жорстокий розстріл двох українських військовополонених стався вранці 18 лютого на сході України – що вкотре стало не лише ударом за міжнародними нормами та гуманітарним правом, а й безжальним порушенням етичних принципів. Інцидент стався у ділянці відповідальності Оперативно-стратегічного угрупування "Хортиця", про що повідомили Сухопутні війська у своєму Telegram.

Злочин був зафіксований на відео, де чітко видно, як російський окупант, стоячи в окопі, здійснює розстріл двох українських бійців, які перебувають перед ним у абсолютно беззахисному стані, не роблячи жодних спроб опору.

Окупанти розстріляли українців, кадр з відео
Окупанти розстріляли українців, кадр з відео

Окупант здійснив один постріл з автомата по українцю, що знаходиться далі, після чого вистрілив в іншого, і навіть після того, як їхні тіла впали на землю, він випустив "добувну" автоматну чергу по їхніх тілах, після чого розвернувся і пішов.

Подія була зафіксована у смузі відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця", відповідальної за східну ділянку лінії фронту в Харківському, Ізюмському, Лиманському, Лисичанському, Курахівському, Куп'янському, Бахмутському, Авдіївському та Вугледарському напрямках.

Нагадаємо, що на війну підуть лише молоді? Депутат пропонує обмежити мобілізаційний вік.

Раніше ми повідомляли, що Данія віддала всю артилерію , а Чехія "нашкрябала" 800 тисяч снарядів для України: європейці взялися допомагати замість США.