Серед багатьох українців зросла стурбованість у зв'язку зі значним збільшенням рахунків за опалення, що особливо торкнулося власників квартир. Мешканці приватних будинків та будинків з автономними системами опалення таких змін не відчули.

Про причини зростання цін на опалення для власників квартир розповів голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. У тих випадках, коли в будинках відсутні лічильники, розрахунок витрат на опалення здійснюється, виходячи з конкретних факторів, що впливають на теплове навантаження. До таких факторів відносяться фактичний час використання теплової енергії та середньомісячна температура зовнішнього повітря.

опалення, батареї
опалення, батареї

Наприклад, якщо середня плата за двокімнатну квартиру площею 60 м² при 0⁰C становить близько 1400-1600 гривень, то за прохолодніших погодних умов, наприклад, від -5⁰C до -10⁰C, щомісячний платіж може зрости приблизно до 2500 гривень.

Це пояснення проливає світло на різницю у вартості опалення та фактори, що впливають на збільшення витрат власників квартир.

Нагадаємо, чиновників, депутатів і навіть пенсіонерів хочуть відправити на фронт: "Захищати країну мають усі"

Раніше «Українці» писали, будуть бійки на касах? Очікується обвал цін на найпопулярніший у світі продукт

Як повідомляли «Українці», українцям виплатять 2500 євро: хто та як може отримати потужну підтримку