За останні дні відбулися значні зміни як у керівництві Збройних Сил, так і в мобілізаційному процесі в Україні. За даними Верховної Ради, ТЦК надано дозвіл на безперервну роботу, яка забезпечує безперебійність мобілізаційних зусиль.

Про це заявив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, наголосивши на безперервному характері мобілізаційного процесу, як пише «one». Нещодавно Верховна Рада ухвалила у першому читанні новий закон про мобілізацію.

Згодом Кабмін розширив повноваження ТЦК та СП. Примітно, що цим центрам наразі дозволено працювати не лише вдень, а й уночі у особливі періоди.

Це означає, що ТЦК братиме активну участь у розгляді справ про адміністративні правопорушення навіть у нічний час, маючи повноваження накладати адміністративні штрафи відповідно до чинного законодавства.

Військовий квиток: скрін із мережі
Військовий квиток: скрін із мережі

Крім того, районні ТЦК та спільні підприємства наділені повноваженнями проводити періодичну перевірку та оцінку (ВЛК) призовників та резервістів. Отже, облік призовників та резервістів вестиметься цілодобово.

Крім того, реєстрація транспортних засобів, придатних для використання у військових цілях, відповідно до положень законодавства, також здійснюватиметься цілодобово. Ці зміни наголошують на прагненні підтримувати безперервний та ефективний процес мобілізації, забезпечуючи постійну готовність та дотримання правил.

Нагадаємо, моторошні морози та хуртовини: в Україні сильно зіпсується погода – лютий ще покаже свої зуби

Раніше «Українці» писали, Нацполіція розповіла, що чекає на ухилістів: "У майбутньому військовий ЗСУ"

Як повідомляли «Українці», пенсіонерам доплатять по тисячі: у кого через кілька тижнів зросте пенсія