Олександр Сирський зовсім недавно став Головнокомандувачем ЗСУ, замінивши на цій посаді генерала Валерія Залужного.

Наразі Володимир Зеленський поставив перед ним нові завдання і сам Сирський прокоментував те, що зараз відбувається на фронті. Він не заперечував, що ЗСУ перейшли до оборони.

Олександр Сирський, фото: Офіс Президента
Олександр Сирський, фото: Офіс Президента

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський констатує, що Україна перейшла до ведення оборонної операції. Про це генерал-полковник повідомив в інтерв'ю ZDF напередодні призначення головнокомандувачем ЗСУ.

Головком зазначив, що мета української операції - "виснажити противника, завдати йому максимальних втрат, використовуючи наші зміцнення, наші переваги в технічному плані, у плані безпілотної авіації, РЕБ, утримання підготовлених рубежів оборони".

ЗСУ показали захоплюючу роботу норвезьских гаубиць
ЗСУ показали захоплюючу роботу норвезьских гаубиць

За словами Сирського, "особливо напружені бої йдуть на Куп'янському напрямку, де окупанти поставити собі за мету за всяку ціну захопити Куп'янськ і щодня штурмують позиції".

"Фактично противник почав цей наступ 3 жовтня 2023 року. І вже чотири місяці веде наступ високої інтенсивності. Їх втрати, особливо загиблими, за останніми даними, у сім-вісім разів перевищують наші" , - додав головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський змусив Сирського та Баргилевича відзвітувати: "Додаємо більше сили".

Раніше ми повідомляли, що ТЦК працюватимуть цілодобово і Зеленський пояснив причини: "Війна не має перерви на обід".