Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США опублікував прогноз, що вказує на коливання геомагнітної активності найближчими днями, а саме з 8 по 10 лютого 2024 року.

Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності, відомому як К-індекс, в діапазоні від 2 до 9. Вищий К-індекс означає сильнішу бурю з більш серйозними наслідками та потенційним впливом як на людей, так і на обладнання.

Важливо відзначити, що прогноз може змінитися, оскільки дослідники постійно оновлюють дані про сонячну активність кожні три години.

Магнітна буря: скрін з відео
Магнітна буря: скрін з відео

Після періоду сильних магнітних бур очікується короткий період затишшя, але цей перепочинок буде короткочасним і відбудеться лише 8 лютого.

9 лютого очікується підвищення геомагнітної активності, що характеризується К-індексом 4 (жовтий рівень), що вказує на сильну магнітну бурю. Однак до 10 лютого прогнозується, що магнітосфера може повернутися в нормальний стан.

Нагадаємо, тариф на світло хочуть накрутити до небес цього року: "Зовсім уже оху…"

Раніше «Українці» писали, найкращий у світі продукт від гіпертонії, інсульту, серцевого нападу та холестерину: обов'язково включіть у раціон

Як повідомляли «Українці», "Запахне навесні": українців потішили розкішною погодою – прогноз на тиждень