Якщо ви обмірковуєте, коли розпочати сезон садівництва, хороша новина полягає в тому, що він уже йде повним ходом. Оскільки багато людей вже садять розсаду у січні, лютий стає чудовим часом, щоб заглибитись у процес садівництва.

Лютий, як і будь-який інший місяць садового календаря, має унікальні особливості. Перш ніж розпочати справу, зверніться до упаковки насіння, щоб дізнатися рекомендовані дати посіву та дізнатися, чи відповідають вони цьому періоду.

Деякі примітні рослини, на яких варто зосередитись у лютому, включають:

Зелена цибуля.

Селера.

Баклажани.

Солодкі перці.

Картопля.

Помідори.

Дача: скрін з відео
Дача: скрін з відео

У процесі посіву та проростання дуже важливо запобігти подовженню паростків, і цього можна досягти за рахунок достатнього освітлення. Наприклад, помідорам потрібно щонайменше 17 годин світла, а перцю — 13 годин.

Не менш важливим є контроль температури ґрунту, оскільки багато рослин не проростуть при температурі нижче +15 градусів. Особливо критично це для теплолюбних рослин.

Ще одним міркуванням є запобігання виникненню «чорної ніжки», грибкового захворювання, яке може завадити вашим зусиллям по садівництву.

При правильному освітленні, поливі та загальному догляді ви зможете успішно виростити міцну розсаду. Отже, вирушаючи у садівницьку подорож у лютому, переконайтеся, що ви забезпечили відповідні умови для процвітання ваших рослин.

Нагадаємо, як швидко скинути зайву вагу: жир розтане на очах навіть без спортзалу та вправ

Раніше «Українці» писали, про це мало хто знає: квашена капуста змусить ваш організм працювати як годинник – корисні властивості

Як повідомляли «Українці», Денис Шмигаль заспокоїв українців: "Пенсії та допомоги…"