Ось і розпочався лютий разом із яким прийшло й рідкісне тепло в Україну. Синоптики обіцяють потепління до 20 гардусів на півдні країни.

Звичайно, низька кількість зимової погоди допомагає енергетикам залишати українців зі світлом, незважаючи на обстріл. Хоча і ППО з цим теж справляється на "відмінно. Але, все ж таки не всі українці можуть похвалитися наявністю електроенергії. Хто залишається без світла? Про це повідомило Міністерство енергетики у Фейсбуці.

Відключення від світла: скрін з відео
Відключення від світла: скрін з відео

Зокрема, на Дніпропетровщині енергетики продовжують усувати наслідки ворожих атак, у зв'язку з чим можуть відбуватися тимчасові технічні відключення. Станом на 4 лютого без напруги залишаються близько 550 споживачів.

Внаслідок бойових дій у Донецькій області знеструмлено 25 населених пунктів. Енергетики запитали понад 11 тисяч споживачів у 17 містах та селах. Через бої у регіоні без напруги залишаються майже 43 тисячі точок обліку.

Тим часом у Запорізькій області внаслідок бойових дій знеструмлено було 500 споживачів. Проте, до цього часу всіх удалося загоїти. При цьому у зв'язку з технічними причинами без електропостачання залишаються 1,4 тисячі абонентів.

електроенергія, комуналка
електроенергія, комуналка

У Київській області з технічних причин знеструмлено 231 споживача.

На Одещині внаслідок технологічних порушень без напруги 114 точок обліку.

У свою чергу у Сумській області з технічних причин електропостачання відсутнє у чотирьох населених пунктах.

Виходячи з даних міністерства, ситуація в енергосистемі стабільна та контролюється. Застосування стабілізаційних графіків відключення побутових споживачів не передбачено.

Нагадаємо, що росіянин зробив ракету, яка вбила його бабусю у Харкові: пошкодував та застрелився і сам.

Раніше ми повідомляли, що дали лише 10 днів: у "Yasno" попередили, як відключатимуть світло за борги по комуналці.