У багатьох ЗМІ продовжує просочуватися дезінформація щодо не тільки військового керівництва нашої країни, а й щодо їх рішень.

Нещодавно черговий "нахрбк" стався про винищувачі F/A-18 Hornet від Австралії. Нібито Україна відмовилася від них, назвавши "сміттям, що літає". Вперше про це написала австралійська газета Australian Financial Review.

Винищувач F/A-18 Hornet, фото з вільних джерел
Винищувач F/A-18 Hornet, фото з вільних джерел

У матеріалі йшлося, що високопосадовець українських Повітряних сил заявив, що Україна не зацікавлена ​​в пропозиції Австралії передати 41 винищувач F/A-18 Hornet, які зняли з озброєння австралійських збройних сил.

"Ми не хочемо вашого літаючого сміття" , - нібито сказав неназваний український чиновник.

Ці слова нібито зруйнували угоду про постачання F/A-18, які інакше "зараз літали б над Україною".

Видання також писало, що оскільки українці вже розпочали переговори з урядами США та Західної Європи щодо постачання F-16, українські ВПС побоювалися не впоратися із двома типами іноземних винищувачів.

Спікер Повітряних сил Юрій Ігнат відповів на одне із повідомлень у Facebook, де розповсюджували матеріал Australian Financial Review. Він заперечив, що Україна взагалі укладала з Австралією угоду про передачу винищувачів F/A-18 Hornet.

"Не знаєте - не триндіть! (...) Ми йдемо єдиною доступною стежкою до західних літаків. Наскільки це можливо!" - сказав він.

Юрій Ігнат, фото із вільних джерел
Юрій Ігнат, фото із вільних джерел

Нагадаємо, відставка Валерія Залужного: Олексій Данилов розповів про документ про звільнення генерала.

Раніше ми повідомляли, що Валерій Залужний сказав, скільки потрібно ЗСУ часу, щоб перебудуватися під перемогу: "Знизити рівень втрат".