Поки навколо Валерія Залужного точаться плітки та чутки, Головнокомандувач ЗСУ робить все для перемоги України у війні.

Зокрема, він повідомив, що ми вже маємо можливість знищити ворога і відстояти державність. Про це йдеться у статті Головнокомандувача ЗС України генерала Валерія Залужного: "Про сучасний дизайн військових операцій у російсько-українській війні: у боротьбі за ініціативу".

Валерій Залужний
Валерій Залужний

Для оволодіння новими формами та можливостями ведення бойових дій, Силам оборони необхідно створити абсолютно нову державну систему технологічного переозброєння. У цьому переконаний Залужний.

Він зазначив, що з урахуванням вже фактично існуючої системи застосування, знайдених технічних рішень та вже створеної системи управління та набутого досвіду, а також за поглядами партнерів у сучасних умовах створення такої системи з необхідним обсягом виробництва може зайняти до п'яти місяців.

ЗСУ: скрін з відео
ЗСУ: скрін з відео

Головком ЗСУ Валерій Залужний висловив своє бачення важливих змін у підходах ведення війни у ​​публікації для CNN.

"Переконаний, щоб перемогти противника, ми повинні бути мобільнішими в тактиці та засобах. Використовувати наш унікальний досвід ведення бойових дій і шукати нові можливості та шляхи отримання переваги. У цьому контексті технології мають безперечну перевагу в порівнянні з традицією. Вони дозволяють збільшити кількість безконтактних бойових. дій і, як наслідок, знизити рівень втрат", - заявив він.

Залужний упевнений, що майбутнє – за найновішими технологіями, завдяки яким Збройні Сили України зможуть проводити ефективні операції.

Нагадаємо, що питання зі звільненням Залужного вже вирішено, Зеленський вичікує - The Financial Times.

Раніше ми повідомляли, що сім'я Зеленського збідніла у 2022 році: Президент України вирішив не ховати свої доходи.