Стало відомо, що, на превеликий жаль, кількість пенсіонерів в Україні помітно скоротилася: за даними Мінсоцполітики на 1 жовтня 2023 року їхня кількість склала 10 539 968.

"Згідно зі звітом про розподіл пенсіонерів за розмірами призначених місячних пенсій, станом на 1 жовтня 2023 року чисельність пенсіонерів становить 10 539 968 осіб", - йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

При цьому дані Пенсійного фонду показують, що на 1 січня того ж року зареєстрованих пенсіонерів в Україні було 10 687 000.

У другому кварталі 2023 відбулося значне скорочення пенсіонерів на 140 тисяч. Щорічно загальна кількість пенсіонерів в Україні має тенденцію до зниження в середньому на 2%.

Таке різке зниження у другому кварталі 2023 року можна пояснити оновленими даними у звіті Пенсійного фонду, особливо щодо таких регіонів, як Херсонська, Донецька, Луганська та Запорізька.

Українці, дізнавшись про цю статистику, не змогли стримати емоцій і вирушили до розділу з коментарями.

«Вимираємо, як мамонти...», «Багато виїхали ,а як багато загинуло,або не витримали жахів війни», «Геноцид в діє......поки жодного пенсіонера не залишиться......з малими пенсіями......цей відбір як у вовків виживе той у кого вищі пенсії.......», «Для пенсійного це державне свято:," чим більше помре, тим більше буде для них, зекономлених коштів, отримання додаткових премій і нарахувань», - пишуть українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, у США прогнозують дуже складний рік для України: народу треба бути готовим

Раніше «Українці» писали, українцям приходитимуть нові платіжки за комуналку: "Пенсіонери і так ледве зводять кінці"

Як повідомляли «Українці», ось це поворот: депутатів та чиновників планують відправити в окопи