Усі українці пам'ятають "прогрів" до весняно-літнього контрнаступу ЗСУ. Звісно, ​​було багато очікувань, але й багато розчарувань для нас.

Але, як з'ясувалося, контрнаступ був небезуспішним: як мінімум військові взяли під контроль Чорне море. Валерій Залужний також переконаний, що контрнаступ не можна назвати провальним.

Валерій Залужний
Валерій Залужний

Наразі стало відомо, що вже більш ніж 2 місяці триває тепер російський контрнаступ. Про це повідомив голова ГУР Кирило Буданов в ефірі національного телемарафону. Наступальна операція Росії в Україні триває, проте на початку весни вона вичерпується повністю.

"Ще ні, ближче до весни. Зараз я можу вам сказати, що зараз йде наступальна операція Росії" , - сказав він.

Буданов зазначив, що воно розпочалося у листопаді 2023 року і вже два з половиною місяці триває. Керівник розвідки додав, що називати результати настання якимись більшими було б неправдою.

При цьому розвідник визнав, що біля Авдіївки на Донеччині є певний поступ окупантів. Але це не те, на що вони розраховували.

Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю
Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю

Вони хотіли швидко вийти на бар'єрний рубіж річкою Чорний Жеребець у Харківській області та вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Як ви розумієте, навіть близько такого немає, - заявив Буданов.

Він додав, що наступ триває і десь на початку весни він вичерпається повністю. Водночас, керівник розвідки додав, що, як і за правилами будь-якої гри, коли хід противника закінчиться, почнеться хід українських військ.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський заявив про переговори про вступ України до ЄС: "Це результат наших..."

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський розповів, як ставиться до силової мобілізації: "Грошами все не закриєш".