Неодноразово в Україні ходили розмови про те, що у нас катастрофічно не налагоджені питання виробництва зброї та снарядів.

Саме тому ми змушені бути залежними від постачання західних партнерів. Сейяас же, у своєму традиційному вечірньому зверненні, Володимир Зеленський повідомив хороші новини з цього приводу.

Володимир Зеленський: скрін з відео
Володимир Зеленський: скрін з відео

Президент України розповів про основні теми, проведеної 26 січня Ставки.

"Головне – це фронтова ситуація. Доповіді – докладні, кожен напрямок. І взагалі наші оборонні операції та активні дії. Кожен в Україні знає, де зараз найбільш інтенсивно. Авдіївка, Мар'їнка, Куп'янський напрямок, південні напрямки – до кожного максимальна увага. Проаналізували також на Ставці всі питання щодо снарядів – заповнення дефіцитів, постачання у війська, домовленостей із партнерами та власного виробництва”.

Він наголосив, що важливо, що українське виробництво зброї та снарядів демонструє позитивну динаміку.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Глава держави подякував усім, "хто залучений, кожному і кожну, хто працює заради наших власних можливостей – в Україні. Дякую всім, хто бореться та працює заради України та всіх наших людей, нашого суспільства – у всьому його різноманітті. Дякую кожному та кожному, хто розуміє, що лише постійне посилення України наближає завершення цієї війни, справедливе завершення нашої української перемогою".

Нагадаємо, що Володимир Зеленський заявив про переговори щодо вступу України до ЄС: "Це результат наших...".

Раніше ми повідомляли, що облік для всіх та відстрочка на 2 роки: у Верховній Раді розповіли чи готовий законопроект про мобілізацію.