Збутові компанії, що працюють під брендом Yasno, як повідомляється, накладають штрафи та пені за прострочення платежу виключно на побутових споживачів у рамках процедур стягнення заборгованості, повідомляє прес-служба компанії.

Як повідомляє новинне видання «ukranews», непогашена заборгованість мешканців Дніпропетровської області та Києва на даний момент становить понад 1,2 мільярда гривень.

Компанія має намір ініціювати перші відключення боржників наприкінці січня. Паперове попередження Yasno видає з початку року, відключення допускається не раніше, ніж через 10 робочих днів після отримання попередження.

Основна мета – не відключити якомога більше споживачів, а наголосити на важливості своєчасної оплати. Компанія закликає клієнтів своєчасно погашати свої борги, щоби не потрапити до списків відключень.

"З початку року Yasno формує та надсилає паперові попередження, клієнти вже почали їх отримувати. Згідно з правилами відключення може відбутися не раніше, ніж через 10 робочих днів після надходження попередження. Тому перші знеструмлення боржників розпочнуться вже наприкінці січня. Ключова мета наразі – не відключити якомога більше споживачів, а поінформувати про необхідність вчасної оплати. Тому рекомендуємо розрахуватися з боргами якомога скоріше, щоб не потрапляти в списки на відключення", - зазначили в компанії.

Варто зазначити, що наприкінці грудня 2023 року Кабмін зняв заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг у разі несплати або неповної оплати, а також дозволив нарахування та стягнення пені за заборгованість з ЖКГ та комунальні послуги.

Компанія «D.Solutions» під брендом «Ясно» розвиває бізнес з постачання електроенергії та газу, впровадження рішень з енергоефективності та електромобілів.

Компанії «Yasno» обслуговують 3,5 мільйона сімей у Київській, Дніпропетровській та Донецькій областях, а також понад 80 тисяч підприємств по всій Україні.

Нагадаємо, Україна за крок від історичного колапсу: лишилося кілька місяців

Раніше «Українці» писали, що індексація пенсій засмутить українців: спливли несподівані факти – розчарування неминуче

Як повідомляли «Українці», ганебне викриття Олега Винника: ким він виявився насправді – навіть "вовчиці" зненавидять