Заступник міністра оборони Наталія Калмикова повідомила, що нову редакцію законопроекту про мобілізацію буде представлено на розгляд Верховної Ради найближчими тижнями. Законопроект спрямований на вирішення питань, пов'язаних із відстроченням призову на військову службу, зокрема осіб з обмеженими можливостями.

Цю публікацію розмістили на порталі «pravda»

Очікується, що нову редакцію законопроекту буде внесено до Верховної Ради у найкоротші терміни.

Перш ніж потрапити до Верховної Ради, законопроект має пройти певну процедуру схвалення в уряді.

Заступник міністра підкреслила терміновість ухвалення закону, заявивши, що він відповідає інтересам тих осіб, які служать на передовій близько двох років.

Важливо зазначити, що законопроект має буде подано до Верховної Ради протягом наступних кількох тижнів.

"Вона опиниться у ВР у найкоротші терміни, вона має пройти певний шлях погодження в уряді. І я хочу наголосити, що такий закон потрібен якнайшвидше, тому що це в інтересах тих людей, які захищають нас на передовій вже близько двох років… Ми розуміємо, що це буде декілька тижнів", - заявила Заступник міністра оборони Наталія Калмикова .

Початок реалізації положень законопроекту також очікується протягом кількох тижнів або більше, ніж місяць.

Варто нагадати, що законопроект, спочатку внесений 25 грудня, передбачає внесення змін до деяких законодавчих актів України, пов'язаних із удосконаленням питань мобілізації, військового обліку та військової служби. Зокрема йдеться про відстрочку призову на військову службу з урахуванням інтересів людей з обмеженими можливостями.

Майбутня презентація переглянутого законопроекту наголошує на прихильності уряду до вирішення важливих питань, пов'язаних з мобілізацією та військовою службою в Україні.

Нагадаємо, "масштабний блекаут": в Укренерго дали прогноз щодо відключень світла

Раніше «Українці» повідомляли, сестра Маші Єфросініної та дочка Ольги Сумської гасять у Москві, поки РФ вбиває українців: і як це називається?

Як повідомляли «Українці», влада хоче скасувати відстрочку від мобілізації по інвалідності: що пропонують натомість