Президент України Володимир Зеленський висловив стурбованість можливістю того, що українські пенсіонери залишаться без грошей, якщо Захід не надасть Україні фінансової допомоги.

Як повідомляє видання «glavred», Зеленський наголосив на критичних наслідках, заявивши, що без фінансової допомоги Україні буде складно виплачувати пенсії, що потенційно може призвести до катастрофічних наслідків більш ніж 11 мільйонів пенсіонерів у країні.

Він акцентував увагу на серйозності ситуації, заявивши, що відсутність фінансування може призвести до того, що люди похилого віку не зможуть отримувати пенсії, що потенційно може призвести до тяжких наслідків для великої кількості пенсіонерів в Україні.

"Не маючи фінансової допомоги Заходу Україна не зможе платити пенсії. А без пенсії старі люди просто помруть... Ми багато чого купуємо за свої гроші, але, коли немає фінансування... ми не можемо не дати пенсіонерам пенсію. Я не тисну на жалість, але без пенсії старі люди просто помруть. У нас понад 11,5 млн пенсіонерів – чи є ще хоч одна така країна в Європі?" – сказав Зеленський.

Нагадаємо, звичайний сніданок врятує від інфаркту та інсульту: це змінить ваше життя. Діабет також злякається

Раніше «Українці» повідомляли,страждатимемо не тільки від холоду: українців попереджають про дефіцит

Як повідомляли «Українці», у пенсіонерів відберуть останні копійки: ваша пенсія під загрозою! Це потрібно обов'язково знати