Президент України Зеленський наголосив на важливості мобілізаційних зусиль, особливо щодо тих, хто незаконно залишив країну під час війни.

Він зазначив, що хоча основна увага часто приділяється тим, хто евакуювався в перші дні війни, слід також приділяти увагу і тим, хто виїхав нелегально.

Зеленський наголосив на необхідності значного співвідношення платників податків та солдатів, заявивши, що на одного солдата має припадати "6-8 платників податків".

Він також підкреслив, що люди, які перебувають в Україні, працюють і сплачують податки, також роблять свій внесок у захист держави. Коментарі президента наголошують на необхідності ширшої громадської та фінансової підтримки оборонних зусиль країни.

Важливо відзначити, що українська публіка, яка переглянула звернення президента, не стала мовчати і почала писати відгуки під відеороликом.

«Питання тільки до громадян завжди, щось до президентів жодних питань немає ніколи», «Н*фіга як заговорив..», «Я плачу налоги нехай тоді тцк від мене від**беться))», «Що він хотів то сказати ?», Ору Має бути 6-8 платників податків, тому бояться все і вся,і в трамваях,і не тільки», «А транші на що йдуть/йшли взагалі? У доларах, євро, нереальна кількість», «А щодо дітей дерутатів», - залишають коментарі українці.

Коментарі українців
Коментарі українців

Коментарі українців
Коментарі українців

Нагадаємо, тепер комуналка буде неважка: ПФУ розповів, у кого суми в платіжках кардинально зміняться

Раніше «Українці» повідомляли, Ощадбанк ухвалив революційне рішення: такого ніколи не було

Як повідомляли «Українці», Олег Винник кардинально змінився після того, як втік з України: навіть "вовчиці" не впізнають