На тимчасово окупованій Луганській області окупанти заявили про плани створення шести загальноросійських сміттєзвалищ, повідомив голова ОВА Артем Лісогор.

Незважаючи на відсутність виділених коштів на відновлення майна або повну компенсацію мешканцям, кошти спрямовуються на будівництво цих звалищ.

"Окупанти не виділяють грошей на відновлення майна чи повноцінну компенсацію. Втім, є кошти на звалища. Як повідомлялося, обіцяють за шість років побудувати в так званій "ЛНР" шість всеросійських сміттєзвалищ", - йдеться в повідомленні.

Окупанти мають намір реалізувати цей план протягом шести років, що викликає занепокоєння щодо впливу на довкілля та добробуту місцевого населення.

рашистські окупанти
рашистські окупанти

За останні півтора року окуповані населені пункти регіону зіткнулися зі зростаючою проблемою сміття, оскільки не було ефективного вивезення та утилізації сміття.

Лісогор наголосив, що 375 мільйонів рублів буде виділено не на негайну ліквідацію стихійних звалищ, а на поточні проекти, пов'язані з поводженням з відходами. Ця ситуація наголошує на проблемах, з якими стикаються постраждалі громади.

"Знайшлося 375 млн рублів - не на ліквідацію стихійних звалищ, поки тільки на проекти", - наголосив він.

Cкрін публікації
Cкрін публікації

Нагадаємо, пережити зиму за будь-яку ціну: українцям роздадуть унікальні набори. Навіть обігрівач вручать

Раніше «Українці» повідомляли, нашумілий закон про мобілізацію: про що сперечається уряд і до чого готуватися. Важливі подробиці

Як повідомляли «Українці», важливо знати під час мобілізації: чи реально влаштуватися на роботу без військового квитка