Підполковник Національної Гвардії України Михайло Крижанівський, командир 4-го батальйону оперативного призначення бригади "Рубіж", висловив свою думку стосовно поточної ситуації на фронті в Україні.

Він заявив, що ситуація залишається складною, а російський противник продовжує свої наступально-штурмові дії на декількох напрямках.

За його словами, погіршення погодних умов вплинуло на логістику обох сторін конфлікту, однак Сили оборони України ефективно тримають позиції та відбивають атаки ворога. Крижанівський наголосив на критичності, але контрольованості ситуації на фронті.

Він також застеріг, що необхідно бути готовими до можливої активізації російської сторони на інших напрямках, зазначивши, що Росія може відкрити новий напрямок наступу в будь-який момент. Підполковник підкреслив, що не слід очікувати, що російська сторона припинить наступальні дії протягом зимового періоду.

Ці коментарі свідчать про те, що ситуація на фронті залишається непростою і вимагає постійної уваги та готовності до різних розвитків подій.