Родичі загиблих військовослужбовців в Україні мають право на знижку 50% на різні комунальні послуги. Як повідомляє видання "gsminfo", знижка поширюється на такі комунальні послуги:

Квартплата.

Постачання та розподіл природного газу.

Постачання та розподіл електроенергії.

Теплопостачання та подача гарячої води.

Централізоване водопостачання та централізована каналізація.

Вивіз побутового сміття.

Купівля твердого палива та зрідженого газу.

У розрахунку знижки враховується площа 21 квадратний метр на одного пільгоодержувача та додатково по 10,5 квадратних метра на сім'ю. Призначення допомоги не залежить від середньомісячного доходу вдови, типу житла та форми власності.

Комуналка: скрін з відео
Комуналка: скрін з відео

Якщо вдова непрацездатна і проживає в сім'ї, що складається лише з інвалідів (дітей, пенсіонерів, інвалідів), знижка 50% на компенсацію за газ та опалення надається за подвійну площу (42 квадратні метри на особу та додатково 21 кв.м на сім'ю).

Важливо відзначити, що нещодавно український уряд скасував мораторій на відключення комунальних послуг та штрафи за борги, за винятком територій, де відбуваються активні бойові дії.

Ціна на газ буде фіксованою до закінчення військового стану або хоча б до завершення поточного опалювального сезону. Вартість електроенергії може зрости цієї весни, але це залежить від різних факторів, включаючи ситуацію в Україні та потенційні атаки на енергетичну інфраструктуру з боку російських окупантів.

Нагадаємо, критично небезпечно для пенсіонерів: терміново прибирайте цей популярний продукт зі свого раціону

Раніше «Українці» повідомляли, "обдеруть до нитки" кожного українця: депутати хочуть запровадити нові податки

Як повідомляли «Українці», приємний бонус від "Нафтогазу": знижка на газ для споживачів